ViO Х1185-FCB Silver, Підлоговий кулер з нижнім завантаженням, компресорний тип охолодження
 
 

ViO Х1185-FCB Silver, Підлоговий кулер з нижнім завантаженням, компресорний тип охолодження


Ціна: 4870 грн

Кулер - універсальне обладнання з роздачі питної води необхідної температури. Сучасні кулери відрізняються стильним дизайном, ергономічністю і додатковими практичними опціями. Важко уявити офіс, спортивний центр або іншу установу, де б не було джерела чистої води.

Підлоговий кулер ViO Х1185-FCB Silver - надійний агрегат з компресорним типом охолодження. Саме тип охолодження відповідає за потужність і продуктивність кулера з роздачі холодної і гарячої води. Кулер з компресорним охолодженням відмінно підійде для великої кількості користувачів. Він швидше працює як на нагрів, так і на охолодження.

Відмінною особливістю компресорного кулера ViO Х1185-FCB є нижнє завантаження бутля. Це дуже практично, так як не треба підіймати повний бутель наверх, а також естетично, адже полікарбонатна тара не вибивається на загальному тлі інтер'єру.

Роздача води необхідної температури з підлогового кулера ViO Х1185-FCB здійснюється за допомогою трьох кнопок. Крім звичайних двох типів води: гарячої та холодної, - дана модель кулера працює ще й на налив води кімнатної температури. Таким чином, за допомогою підлогового кулера з компресорним типом охолодження Ви зможете приготувати гарячі напої, охолонути під час літньої спеки або просто попити чистої питної води.

Характеристики кулера:

Вид – підлоговий

Тип завантаження бутля – нижній

Натискання – кнопками

Тип охолодження – компресорний

Температура гарячої води – 90-95 ° С

Температура холодної води – 5-10 ° С

Розмір – 1115*355*390 мм

Вага – 16 кг

Колір – сріблястий

Гарантія - 24 міс.

Країна-виробник - Китай