ViO Х172-FEC Кулер для води з електронним охолодженням, підлоговий
 
 

ViO Х172-FEC Кулер для води з електронним охолодженням, підлоговий


Ціна: 2650 грн

Кулер - це багатофункціональне і дуже практичне обладнання для роздачі бутильованої води, необхідної температури. У зв'язку з цим кулери стають з кожним роком все популярнішими, адже завжди є можливість приготувати чай або каву і не треба витрачати час на налив води в чайник і чекати поки вона закипить. Температура води в кулері нагрівається до 95 °, чого достатньо для приготування ароматних напоїв, але при цьому вода зберігає структуру і корисні мікроелементи. Також кулери найчастіше споживають менше електроенергії, ніж електрочайники, що допомагає економити гроші.

Купуючи кулер з функцією нагріву і охолодження води, часто виникає питання, який тип охолодження обрати: електронний або компресорний. Якщо Ви купуєте обладнання для дому або офісу з невеликою кількістю людей, радимо звернути увагу на Кулер ViO Х172-FЕC з електронним типом охолодження. Він ідеально виручить в холод і допоможе нагрітися в зимову пору. При цьому його ціна Вас приємно здивує.

Дана модель кулера оснащена місткою шафкою об'ємом 16 л, в якій можна зберігати посуд, серветки або інші корисні дрібниці.


Вид Підлогові кулери.
Тип Електронне охолодження
Вага, кг 7 кг
Колір Білий
Тип охолодження Електронне охолодження
Тип натиску крана Нажим кружкою
Тип виконання Шафа
Розмір 340x330x980 мм
Країна виробник Китай
Матеріал Пластик
Потужність 420 Вт
Наявність так
Класифікація Обладнання
Підігрів води Так
Гарантія 12 міс