Доставка

Доставка та оплата

dostavka vodi

 

Доставка води "Нептун" - зручний та економічний спосіб вирішення проблеми з питною водою вдома та в офісі. Ми доставляємо бутильовану воду та супутні товари щоденно в зручний для вас час. Компанія «Нептун» пропонує індивідуальні пропозиції для кожного покупця. Консультації менеджерів або замовлення онлайн допоможе вам швидко замовити воду та обрати необхідні аксесуари. Доставка води безкоштовно! З нами зручно та вигідно!                                                        

dostavka vodi

Оборотна тара

Полікарбонатні бутилі, в яких здійснюється доставка води, є оборотною тарою. Кожен покупець зобов'язаний повністю сплатити заставну вартість порожньої тари, з розрахунку 200 гривень за одну бутиль. Якщо у вас є полікарбонатні бутилі (оборотна тара) на обмін, наша компанія візьме їх без сплати заставної вартості, за умови, що ваша тара з полікарбонату в стані, придатному для подальшого використання - без тріщин, подряпин, видимих пошкоджень і в чистому вигляді. 

Увага! Водій-експедитор має право не приймати у вас обмінну тару, якщо вона з пошкодженням або забрудненням.

                                           Замовлення та доставка 

Самовивіз: ви можете самостійно забрати своє замовлення з магазину нашої компанії в будь-який робочий день, попередньо погодивши наявність продукції на складі. 
Адреси пунктів видачі товару: м.Васильків, вул. 1 Травня, буд.2; смт Калинівка, вул.Центральна, буд.61а.

При замовленні бутильованої води (18,9 л) ви маєте змогу замовити додатковий асортимент товару, при цьому вартість доставки безкоштовна. При замовленні додаткового  товару, без замовлення бутильованої води (18,9 л), сума замовлення повинна бути не менше 300 грн. Якщо сума замовлення меньше 300 грн., вартість доставки 50 грн.

Підйом води до місця замовлення безкоштовний за наявності ліфту. Якщо ліфт відсутній, вартість підйому 1-го бутилі починаючи з 3-го поверху складає  3 грн/бут за кожний наступний поверх.

 

                                Повернення оборотної тари та товару

Повернення оборотної тари здійснюється за вимогою клієнта в разі припинення співробітництва або за інших причин. Якщо клієнт скористався акцією (вигідний старт або помпа у подарунок), повернення тари можливо не раніше ніж через три поставки води або в будь-який час, за умови відшкодування акційного товару. Тара, що повертається має бути в придатному стані для подальшого використання, а саме бути без тріщин, вм'ятин та бути в чистому вигляді. Якщо тара, що повертається в незадовільному стані, постачальник має право не приймати повернення тари та не повертати кошти клієнту.

Обмін і повернення товару здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України (в термін до 14 днів з дня поставки). Ми гарантуємо 100% повернення грошей або безкоштовний обмін в разі виявлення браку в товарі. На товар сторонніх виробників надається гарантія від виробника товару. 

 

Замовлення бутильованої води та додаткового асортименту "сьогодні на сьогодні" приймаються

з 8:00 до 14:00 Пн-Пт

з 9:00 до 13:00 Сб-Нд

Часи доставки:
Понеділок Пн
 
П'ятниця Пт
з 9:00 до 19:00
Часи доставки:
Субота Сб
 
Неділя Нд
з 10:00 до 18:00

 

 Зони доставки води за вказаними цінами на сайті:
Васильків, Боярка, Вишневе, Тарасівка, Крюківщина, Соф.Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гатне, Чабани, Калинівка, Глеваха, Київ(Теремки)
 
Вартість замовлення у віддалену місцевість  уточнюйте у менеджера
Вартість доставки за межі Василькова
Ми пропонуємо
 • Можливість замовлення 1 бутилі
 • Надання тари під заставу

 • Без названияЗамовлення супутніх товарів
 •   Безкоштовна доставка щодня
dostavka vodi
Способи оплати
 • Готівковий

  Оплата готівкою при отриманні товару

 • Безготівковий

  Оплата за безготівковим розрахунком проводиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку. 

 • Оплата в Приват 24/LiqPay

              Оплата замовлення на карту Приват банку                    або на сайті через платіжну систему LiqPay