Політика конфіденційності сайту vodaneptun.com.ua

Політика конфіденційності сайту vodaneptun.com.ua

Адміністрація інтернет-магазину vodaneptun.com.ua

Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Уся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися у захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для надсилання замовлення.

Ваші реєстраційні дані необхідні лише для доставки замовлення.

Зареєструвавшись на нашому сайті, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, особливі програми, знижки і бонуси.

Особисті відомості та безпека:

1. Інтернет-магазин гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2. Для того, щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин з Вашої згоди може надсилати на вказану Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від них.

3. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

4. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення.

Зміна політики конфіденційності:

Відвідувач, користуючись Сайтом, прийняв умови цієї ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, враховує та згоден з
тим, що дана ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до ПОЛІТИКИ
КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, публікуються на цій сторінці Сайту.
У окремих випадках ми залишаємо за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для
певних програм