Виробництво та сертифікати

Виробництво

ВИРОБНИЦТВО БУТИЛЬОВАНОЇ ВОДИ «НЕПТУН»

Технічне оснащення нашого виробництва відповідає світовим стандартам виробництва питної води, що дозволяє зберегти природний вміст води та її натуральні смакові властивості. Процес доведення води до стану питної включає в себе наступні етапи:

 • Видобування води із свердловини.
 • Видалення механічних домішок. Це нерозчинні зважені частинки, простіше кажучи сміття – мул, іржа, глина, пісок, окалина, грунт і тому подібні домішки.
 • Пом’якшення води або зниження жорсткості. Видаляються надлишки іонів кальцію і магнію, що складають жорсткість води, та гарантує відсутність накипу.
 • Видалення заліза, органіки, амонію і марганцю.
 • Видалення сірководню. На сьогоднішній день ефективних рішень для видалення сірководню з води не так вже й багато. Найбільш результативний метод - використання запатентованого матеріалу CENTAUR. Цей матеріал являє собою активоване вугілля, оброблений за допомогою спеціальної технології, в результаті чого його поверхня набуває каталітичні властивості, і здатна окислювати сірководень до безпечних і, головне, не видають запах з'єднань.
 • Глибока молекулярна очистка води від всіх домішок на 99%. Очистка води від розчинених солей, бактерій і вірусів на 100%.
 • Корекція рівня ph. Нормалізація природного балансу води. Вода оброблена таким методом є корисною для організму і обмінних процесів в ньому.
 • Мінералізація води –збагачення води необхідними мінералами, такими як – кальцій, магній, натрій, калій, фтор, йод для фізіологічної повноцінності складу води.
 • Озонування. При розпаді, озон збагачує воду киснем та покращує її смак. Також, озон знищує всі шкідливі мікроорганізми, що можуть зустрітися у воді.
 • Фінішна вугільна фільтрація. В якості фільтруючого матеріалу використовується пресований активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха. Знижує концентрацію важких і кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів і пестицидів. Коригує колір, смак і запах води.
 • УФ-лампа. Проходження води через ультрафіолетовий стерилізатор, є останім етапом підготовки води,що знезаражує її на 100%.
РОЗЛИВ ВОДИ
 
Перед розливом води кожен бутель проходить автоматизовану очистку, яка складається з етапів: мийка і дезінфекція бутилів спеціальними розчинами зсередини і зовні, потім ополіскування бутилів водою, яка буде в них розливатися. Після заповнення тари водою, бутлі закупорюються одноразовими пробками автоматично на конвеєрі і наноситься термоковпачок, що є ознакою оригінальності виробу.
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ВОДИ
 
Компанія «Нептун» регулярно проводить дослідження (фізико-хімічні і мікробіологічні), якості води. Кожна партія виробляємої продукції проходить дослідження з періодичністю, законодавчо прийнятою в європейських державах. Щоденно здійснюється контроль якості за фізико-хімічними показниками на усіх стадіях виробництва: від видобутку води зі свердловини до доставки води до дому та офісу. В якості нашої води Ви можете переконатись з протоколів дослідження.

Протоколи дослідження якості води: