Про нас

Про нас

logo
Вітаємо Вас на сайті нашої компанії!

 

«НЕПТУН» - компанія, що динамічно розвивається, займається виробництвом та доставкою питної води організаціям і приватним особам з 2016 року. Маємо більше 1400 задоволених клієнтів, які отримують конкурентну ціну, зручний сервіс та якісну питну воду. Компанія "Нептун" має власний транспорт, що забезбечує безперебійну доставку води додому та в офіс щодня. Для Вашої зручності в м. Васильків працюють пункти з продажу води та аксесуарів.

 

Чиста питна вода – це гарант нашого здоров’я. Проте, в умовах сучасного міста з надлишком екологічних проблем, якість питної води потребує до себе ретельної уваги.

Воду з крану та з неперевірених джерел пити небезпечно. Як же досягти того, щоб вода найвищої категорії була у нас вдома або на роботі?

Доставка питної води «Нептун» вирішує цю проблему. Ми зберігаємо природний склад та користь води завдяки видобуванню води із свердловини та ії додатковій  очитстці, мінералізації та озонуванню.

Наша головна мета – виробництво води найвищої категорії та постійного вдосконалення сервісу з ії доставки. Індивідуальний підхід до кожного клієнта допоможе Вам обрати найкращі пропозиції.

Гарантія якості:

Вода “Нептун" розлита за допомогою сучасного обладнання має всї сертифікати якості та доставляється до Вас в безпечній тарі.

Якісна питна вода - запорука здоров'я та довголіття!