Тримач для стаканів на магніті — Купити у Василькові, Ціни, Фото, Характеристики | Доставка бутильованої води та продаж аксесуарів | Нептун
 
 

ViO Стаканотримач для кулера універсальний, білий/чорний/сірий


Ціна: 230 грн

Зручний у використанні тримач для стаканів. Легко і дуже надійно кріпитися до бічної стінки кулера або пурифайер за допомогою магнітної пластини. Призначений для зберігання 50-ти склянок. У комплект також входить пластина для кріплення шурупами.

Стаканотримач - незамінний аксесуар для кулера. Він допомагає зберігати стаканчики в чистоті і порядку. Підстаканник ViO С1 легко кріпиться до кулера за допомогою шурупів в готові отвори. Крім того, даний стаканотримач має в комплекті магнітне кріплення, завдяки чому підстаканник можна розмістити на будь-якій рівній металевій поверхні.

Стаканотримач ViO С1 підходить для пластикових і паперових стаканчиків об'ємом від 180 до 250 мл. А прозорий корпус підстаканника допоможе Вам контролювати кількість стаканчиків в ньому.

Сучасний дизайн і класичний чорний колір підстаканника ViO С1 ідеально доповнить Ваш кулер і зробить його не лише естетичним, але й більш практичним аксесуаром.

Характеристики стаканотримача ViO С1:

Висота: 410 мм
Діаметр тубуса: 80 мм
Місткість: 100 шт (пластикових) і 50 шт (паперових)
Матеріал: міцний пластик
Колір: чорний / білий / сірий
Країна-виробник: Китай