ViO E3, Помпа електрична для води в19л бутилях, чорна/біла/синя
 
 

ViO E3, Помпа електрична для води в19л бутилях, чорна/біла/синя


Ціна: 600 грн

Процес роздачі питної води кімнатної температури з бутилів - звичайне явище як вдома, так і на роботі. Помпи для води - це простий і економний спосіб розливу. Вони працюють за принципом насоса. Тільки в механічних помпах Ви самі натисканнями качаєте воду, а в електропомпа - акумулятор зробить все за Вас. 

Якщо Ви хочете унікальності і більшої практичності в звичних речах, пропонуємо Вам звернути увагу на електричну помпу ViO E3. Це сучасна помпа, яка спрямована ще більше автоматизувати процес наливу води з бутилів. Помпа електрична ViO E3 має форму підставки і легко встановлюється на кришку бутилі (внутрішню пробку треба попередньо продавити). Головною особливістю даної моделі електричної помпи є те, що саму ємність для води більше не треба тримати. Сміливо ставте чайник або стакан на піддон і натискайте кнопку для наливу води. Щоб зупинити воду - натисніть кнопку ще раз. Помпа-підставка ViO E3 надійно фіксується на бутилі і гарантує максимальну герметичність.

Стильний дизайн електричної помпи для води ViO E3 стане прикрасою Вашого інтер'єру і точно не залишиться не поміченим Вашими гостями. Бездротова електропомпа для води - це універсальне рішення як для кухні, так і для виїзного пікніка. Повного заряду помпи вистачає на кілька місяців.