ViO E4, USB Помпа для води електрична, блакитна/чорна/біла
 
 

ViO E4, USB Помпа для води електрична, блакитна/чорна/біла


Ціна: 390 грн

ViO E4, Помпа для води, електрична

Електричні помпи для води широко використовується з бутильованою водою. Вони легко монтуються на бутлі різного об'єму і герметично фіксуються. Електропомпи для води - це зручний і відносно недорогий пристрій, направлений зробити розлив води максимально зручним.

Помпа електрична ViO E4 виконана з міцних якісних матеріалів і дуже проста у використанні. Більше немає необхідності накачувати воду самостійно - досить просто натиснути кнопку. Помпа працює за принципом насоса і качає воду без бризків і переливів.

Монтаж електропомпи займе кілька хвилин: Вам необхідно приєднати силіконову трубку і носик до помпи і, не знімаючи кришку бутля, встановити помпу (попередньо продавивши пробку в кришці). Після чого злити кілька склянок води, щоб промити комплектуючі деталі помпи.

Електрична помпа ViO E4 - сучасний пристрій з розливу води з бутлів різного об'єму. Працює електропомпа від акумулятора, заряду якого вистачає до 2-х місяців. Завдяки чому електричну помпу можна брати з собою на дачу або пікнік і завжди мати під рукою чисту питну воду.

Особливості помпи електричної ViO E4:

  • виконана з якісних матеріалів: харчовий пластик, нержавіюча сталь, силікон;
  • має в комплекті USB-кабель для підзарядки;
  • має світловий індикатор зарядки.