ViO E6 silver, Помпа для води електрична з захистом для дiтей, срібна
 
 

ViO E6 silver, Помпа для води електрична з захистом для дiтей, срібна


Ціна: 350 грн

Бутильована питна вода стала невід'ємною частиною нашого життя. Способів для її роздачі також достатньо: кулер, диспенсер, помпа. Електрична помпа для води - це мобільний, економний і надійний варіант, який можна використовувати як вдома, в офісі, так і брати з собою на пікнік.

Помпа для води електрична ViO Е6 легко встановлюється на бутель об'ємом 13 або 18,9 л. Працює від акумулятора, повного заряду якого вистачає до 2-х місяців. Підзарядка електропомпи здійснюється за допомогою USB-кабелю, який йде в комплекті. Головною особливістю електричної помпи від механічної є відсутність переливів та розбризкувань водоюи. Вам не треба докладати зусиль, щоб накачати стакан води - досить просто натиснути кнопку. Для виключення подачі води - натиснути її ще раз.

Крім того, електрична помпа для води ViO Е6 має спеціальний фіксатор - захист від дітей, який не дасть маленькому досліднику влаштувати вдома потом.

Перед першим використанням помпи електричної необхідно заряджати її 3-4 години і обов'язково промити силіконову трубку в теплій воді.

Важливо: не вмикайте помпу, якщо в бутлі закінчилася вода, і не використовуйте електричну помпу для розливу гарячих, маслянистих або алкогольних рідин.